2004 sinivalkoiset pojat


Joukkueemme

HJS D13 Sinivalkoinen on vuonna 2004 syntyneistä valmennusjohdon valitsemista pojista koostunut joukkue. Joukkue harjoittelee tavoitteellisesti n. 7 kertaa viikossa. Harjoitusten lisäksi joukkue osallistuu aktiivisesti pelitoimintaan.


Harjoitukset

Talviharjoitukset 2017-2018

Talviharjoittelukausi alkaa 6.11.2017 ja päättyy 13.5.2018

 


Toimihenkilöt
Rooli Nimi puh email
Joukkueenjohtaja Petri Harjula 040 868 2356 petri.harjula@hameensanomat.fi
Rahastonhoitaja Jaana Vartiainen 044 374 2612  jaanavartiainen@hotmail.fi
Vastuuvalmentaja Mika Pulkkinen 045 773 21121 mika.pulkkinen@hjs.fi
Valmentaja Jyrki Kopra 044 202 1007 jyrki.kopra@luukku.com
Valmentaja Jari Virtanen 045 862 7557 yartza@gmail.com
Valmentaja Pasi Reijomaa 040 548 0872 pasi.reijomaa@pp.inet.fi
Huoltaja Harri Pekkanen  040 869 6616  harri.pekkanen@hotmail.fi

Yhteydenpito

Joukkueen sisäiseen viestintään käytämme sähköpostia.


Joukkueen tapahtumat