2006 sinivalkoiset pojat


Joukkueemme
HJS 2006 sinivalkoinen on 32 pojasta koostuva joukkue. Joukkue harjoittelee tavoitteellisesti 3-4 kertaa viikossa ympäri vuoden. 
 
Pallonkäsittely- ja pelillisten taitojen ohella harjoituksissa on joka kerta mukana myös oheiset tai lihashuoltoharjoitukset.  Osallistumme Käpylän talviliigaan, Jäpsin talvisarjaan sekä lähialueen turnauksiin ja Aura Cupiin.

Yhteystiedot
 Toimihenkilöt (2006 -syntyneet):

 

 

Rooli Nimi puh email
Joukkueenjohtaja Anniina Babbit 050 567 5866 anniina.babbit@yahoo.com
Rahastonhoitaja, Jojo (SHA,alueliiga) Heli Turunen 050 521 7062 heli.turunen@hotmail.fi
Vastuuvalmentaja Joni Sorvoja 040 150 3392 joni.sorvoja@hjs.fi
Valmentaja Esa Mattila 040 512 2269 esamattila@hotmail.com
Valmentaja Mika Ahma-aho 040 030 2586 mika.ahma.aho@gmail.com
Valmentaja Santtu Hakkarainen 044 242 5386
Valmentaja Aki Kontturi 050 539 4739 aki.kontturi@gmail.com
Valmentaja Matias Platan 050 340 6553
Huoltaja Sami Kumpulainen 050 363 3464
Yhteydenpito

Joukkueen sisäiseen viestintään käytämme sähköpostia ja WhatsApp:ia.


Joukkueen tapahtumat