2005 sinivalkoiset pojat


Joukkueemme

HJS D13 Sinivalkoinen ( pojat 2005 ) on 29 reippaasta nuoresta miehen alusta koostuva kilpajoukkue.

Joukkue harjoittelee tavoitteellisesti  5 kertaa viikossa. Harjoittelua tukee kerran viikossa crossfit tunti.

Harjoitusten lisäksi joukkue osallistuu aktiivisesti pelitoimintaan kahdella peliryhmällä.

 


Harjoitukset

Talviharjoitukset 2017-2018

Talviharjoittelukausi alkaa 6.11.2017 ja päättyy 13.5.2018


Yhteystiedot

Toimihenkilöt :

 

Rooli Nimi puh email
Joukkueenjohtaja Janne Haavisto 040 063 5030 jannehaavisto7@gmail.com / janne.haavisto@opel.com
Rahastonhoitaja Laura Haavisto 050 404 7573 laura.haavisto@outlook.com
Vastuuvalmentaja Joni Sorvoja 040 150 3392 joni.sorvoja@hjs.fi
Valmentaja Janne Hyökyvaara 040 040 3723 janne.hyokyvaara@hotmail.com
Valmentaja Janne Haavisto 040 063 5030 jannehaavisto7@gmail.com / janne.haavisto@opel.com
Apuvalmentaja Lari Hiltunen 044 018 6111 larihiltunen97@gmail.com
Huoltaja Lasse Eerola 050 411 4573 lasse.eerola@pekoni.com
Huoltaja Janne Kautto 050 085 3787 janne.j.kautto@gmail.com

Yhteydenpito

Joukkueen sisäiseen viestintään käytämme Jalkkis.Netiä ja sähköpostia


Joukkueen tapahtumat