Yhteystiedot, HJS Akatemia Ry

HJS Akatemia Ry


HJS Akatemia ry vastaa Hämeenlinnan Jalkapalloseuran edustusjoukkueen toiminnasta, sekä KKI-toiminnasta.

Toimihenkilöt

HJS Akatemia ry

Nimi Toimenkuva Sähköposti Puhelin
Ville Dahlman Toiminnanjohtaja ville.dahlman@hjs.fi 044 2352435
Lauri Hakanen Päävalmentaja lauri.hakanen@hjs.fi 050 3299292
Teuvo Palkki Valmentaja teuvo.palkki@hjs.fi 045 3118372
Perttu Urponen Joukkueenjohtaja jojo.miehet@hjs.fi 040 9692961
Joukkueenjohtaja jojo.miehet@hjs.fi

KKI-joukkueet

KKI-joukkueiden yhteyshenkilönä toimii Jarkko Ollikainen.

Jarkon tavoitat sähköpostilla: ollijark@gmail.com

Hallitus

HJS Akatemia ry

Nimi Rooli Sähköposti Puhelin
Arto Viljanen Puheenjohtaja arto.viljanen@hjs.fi 040 7754744
Juho Juusela Varapuheenjohtaja juho.juusela@hjs.fi 050 3006922
Jussi Lempinen jussi.lempinen@hjs.fi
Marko Paasu marko.paasu@hjs.fi 050 5711614
Heikki Hartikka henkka.hartikka@hjs.fi 050 3951328

Postiosoite:

HJS Akatemia ry

Y-tunnus: 2720057-1
Härkätie 17
13600 Hämeenlinna

HJS Akatemia Ry, Laskutustiedot

  1. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen operaattorina pankkia:
    • Verkkolaskuosoite: 003727200571
    • Välittäjän tunnus: DABAFIHH Operaattori: Maventa
  2. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen muuta operaattoria kuin pankkia:
    • Verkkolaskuosoite: 003727200571
    • Välittäjän tunnus: 003721291126 Operaattori: Maventa

Toivomme, että ilmoitatte osoitteeseen tiia.rintakoski@rantalainen.fi, kun olette lähettämässä meille ensimmäistä verkkolaskua. Tällöin voimme varmistaa, että aineistossa on kaikki tarvittavat tiedot. Ilmoituksessanne tulisi olla yrityksenne nimi, y-tunnus, lähettämänne laskun numero ja summa. Näin helpotamme molempien osapuolten työpanosta sekä varmistamme onnistuneen siirtymisen sähköiseen laskutukseen.

Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut postitse skannauspalvelun osoitteeseen seuraavilla tiedoilla:

HJS Akatemia ry
27200571
PL 100
80020 Kollektor Scan