Yhteystiedot

Hämeenlinnan Jalkapalloseura


Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry (HJS ry)

HJS muodostuu 1999 perustetusta Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry:stä, joka vastaa junioreiden ja erityisryhmien jalkapallotoiminnasta, sekä vuonna 2015 perustusta HJS Akatemia ry:stä, joka vastaa edustusjoukkuetoiminnasta ja KKI-toiminnasta.

Postiosoite:

Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry

Y-tunnus: 1582099-2
Härkätie 17
13600 Hämeenlinna

Käyntiosoite:

Härkätie 17
13600 Hämeenlinna
(Pullerin palloiluhalli / Säästöpankki-Areena)

Sähköposti: toimisto@hjs.fi


Toimihenkilöt

Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry

Tommi Laitila
Toiminnanjohtaja
tommi.laitila@hjs.fi
050 303 4649

Alina Mäki-Uuro
Seurasihteeri
toimisto@hjs.fi
045 120 5771

Mika Pulkkinen
Valmennuspäällikkö
mika.pulkkinen@hjs.fi
045 7732 1121

Joni Reijo
Junioripäällikkö
joni.reijo@hjs.fi
040 450 8199


Muut vastuuhenkilöt

Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry

Jaana Koskinen-Kankare
Varustevastaava
jaana.koskinen-kankare@hjs.fi
044 041 1688

Mape Paappanen
Vastuuvalmentaja, F-juniorit
mape.paappanen@hjs.fi
050 568 8686

Teuvo Palkki
Fortum Tutor
teuvo.palkki@hjs.fi
045 311 8372


Hallitus

Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry

Juho Juusela
Puheenjohtaja
juho.juusela@hjs.fi

Joni Meltoranta
Varapuheenjohtaja

Mikko Sulander
Sihteeri

Matti Junninen
Jäsen

Teemu Haaja
Jäsen

Olli Lehtimäki
Jäsen

Simo Tuomala
Jäsen

Janne Lamberg
Jäsen


Hämeenlinnan Jalkapalloseura Ry, Laskutustiedot

1. Verkkolaskut

  • Verkkolaskuosoite: FI8642600010125364
  • Operaattori: Säästöpankki (ITELFIHH)
  • Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

  • Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
    • Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry
    • Ostolaskut 17845H
    • PL 10
    • 57090 VISMA SCAN
  • Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen:
  • 17845H@scan.netvisor.fi
  • Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu

  • Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
    • Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry
    • Ostolaskut 17845H
    • PL 10
    • 57090 VISMA SCAN