Yhteystiedot

Hämeenlinnan Jalkapalloseura


Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry (HJS ry)

 

Postiosoite:

Y-tunnus: 1582099-2
Härkätie 17
13600 Hämeenlinna

Käyntiosoite:

Härkätie 17
13600 Hämeenlinna
(Pullerin palloiluhalli / Säästöpankki-Areena)

Sähköposti: toimisto@hjs.fi

 

Sosiaalinen media
HJS FacebookissaHJS TwitterissäHJS Instagramissa


Toimihenkilöt

 

Nimi Toimenkuva Sähköposti Puhelin
Ville Dahlman Toiminnanjohtaja ville.dahlman@hjs.fi 044 2352435
Alina Mäki-Uuro

Sairaslomalla 11.4.-9.5.

Seurasihteeri toimisto@hjs.fi 045 1205771
Aino Virtanen Seura-avustaja aino.virtanen@hjs.fi 050 3257787
Mika Pulkkinen Valmennuspäällikkö mika.pulkkinen@hjs.fi  045 77321121
Joni Sorvoja Valmennuspäällikkö joni.sorvoja@hjs.fi 040 1503392
Mape Paappanen Vastuuvalmentaja, F-sinivalkoinen mape.paappanen@hjs.fi 050 568 8686
Joni Reijo Junioripäällikkö joni.reijo@hjs.fi 040 4508199
Teuvo Palkki Fortum Tutor teuvo.palkki@hjs.fi 045 3118372
Alina Mäki-Uuro Rahastonhoitaja toimisto@hjs.fi 045 1205771
Kai Savonniemi Tyttöfutiskoordinaattori savonniemi.kai@gmail.com 050 4123002
Janne Heinonen Turnauspäällikkö turnauspaallikko@hjs.fi 045 6333251
Jaana Koskinen-Kankare Varustevastaava jaana.koskinen-kankare@hjs.fi 044 0411688

 

HJS Hallitus

 

Nimi Rooli Sähköposti Puhelin
Juho Juusela Puheenjohtaja juho.juusela@hjs.fi
Mikko Tuomainen Varapuheenjohtaja mikko.tuomainen@gmail.com 050 3932852
Mikko Sulander Sihteeri
Joni Meltoranta Jäsen
Miikka Veikkola Jäsen  miikka.veikkola@hjs.fi
Matti Junninen Jäsen
Teemu Haaja Jäsen
Petri Puronaho Jäsen  petri.puronaho@ppkehitys.fi  0400 814 096

Hämeenlinnan Jalkapalloseura Ry, Laskutustiedot

1. Verkkolaskut

  • Verkkolaskuosoite: FI8642600010125364
  • Operaattori: Säästöpankki (ITELFIHH)
  • Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

  • Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
    • Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry
    • Ostolaskut 17845H
    • PL 10
    • 57090 VISMA SCAN
  • Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen:
  • 17845H@scan.netvisor.fi
  • Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu

  • Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
    • Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry
    • Ostolaskut 17845H
    • PL 10
    • 57090 VISMA SCAN

HJS Akatemia Ry, Laskutustiedot

  1. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen operaattorina pankkia:
    • Verkkolaskuosoite: 003727200571
    • Välittäjän tunnus: DABAFIHH Operaattori: Maventa
  2. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen muuta operaattoria kuin pankkia:
    • Verkkolaskuosoite: 003727200571
    • Välittäjän tunnus: 003721291126 Operaattori: Maventa

Toivomme, että ilmoitatte osoitteeseen tiia.rintakoski@rantalainen.fi, kun olette lähettämässä meille ensimmäistä verkkolaskua. Tällöin voimme varmistaa, että aineistossa on kaikki tarvittavat tiedot. Ilmoituksessanne tulisi olla yrityksenne nimi, y-tunnus, lähettämänne laskun numero ja summa. Näin helpotamme molempien osapuolten työpanosta sekä varmistamme onnistuneen siirtymisen sähköiseen laskutukseen.

Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut postitse skannauspalvelun osoitteeseen seuraavilla tiedoilla:

HJS Akatemia ry
27200571
PL 100
80020 Kollektor Scan